2020-01-17

ŞARKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ AŞÇILIK PROGRAMI ÖNDEĞERLENDİRME SONUÇLARISınav Jürimiz 17.01.2020 tarihinde toplanarak Meslek Yüksekokulumuz “Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü” Aşçılık Programında açık bulunan ve ilan edilen 1 adet Öğretim Görevlisi kadrosuna 17.01.2020 tarihine kadar 24 adet başvurunun yapılmış olduğunu tespit etmiş bulunmaktadır.

Sınav Jürimiz, “Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince ALES puanının % 70’i ile Lisans Mezuniyet Notu’nun % 30’u dikkate alınarak yapılan sıralama sonucunda giriş sınavına alınacak adayları belirlemiş ve adaylar listesi ekte sunulmuştur.

 

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Sınav Yeri: Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Yerleşkesi Fen Edebiyat Fakültesi Toplantı Salonu Süleymanpaşa/Tekirdağ

Sınav Tarihi: 23.01.2020 Perşembe Sınav Saati: 14:00’da yapılacaktır. Adayların sınav yerinde hazır bulunulması gerekmektedir.

NOT: Sınava girecek adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.